Šachový oddíl
Lokomotiva Trutnov

   
 

Soutěže

  Družstva Členové Ke stažení Mládež Partie    

Kontakty

 

 

  

 

 

  Členové

K 1.9.2015 má šachový oddíl 32 aktivních členů rozdělených do 3 družstev.

Přehled pro sezónu 2015/2016
Příjmení a jméno VT ELO FIDE E-mail
Bönisch Pavel 3 1328   pavelbonisch324@seznam.cz
Bydelský Tomáš 2 1507   tomas.bydelsky@gmail.com
Dadok Daniel 2 1730 1747 DanielDadok@seznam.cz
Dadok Michal 3 1501   DadokMichal@seznam.cz
Dušek Jiří 1 1473   dusek@spstrutnov.cz
Greň Jan 5 1336   1950jan@seznam.cz
Hampl Martin 5 1000   hampl.mar@seznam.cz
Harantík Josef 2 1635   JosefHarantik@seznam.cz
Horák Jiří 2 1683   javholson@gmail.com
Killar Marek 1 1965 1936 killar.marek@gmail.com
Kopřiva Pavel 2 1837   pavel.kopriva@msilnice.cz
Košťálek Vlastislav 1 1644 1629 vlastik.kostalek@seznam.cz
Kvasničák Josef 2 1565   josefkvasnicak@seznam.cz
Malinský Martin 2 1784 1737 Malinsky88888@seznam.cz
Mareš Štěpán 2 1555   maresstepan@seznam.cz
Míl Jan    1 1783 1782 aknel.avolim@seznam.cz
Neubauer Vilém 1 1778 1827  
Scharfen Jan 3 1474   crosbowman@seznam.cz
Staněk Radomír 5     m.o.b.i.l@centrum.cz
Toman Radek 2 1624 1557 radek.558@seznam.cz
Urban Alan 3 1282   alanurban12@gmail.com
Volf Michal      2 1696 1718 Chess.volf@centrum.cz
Braun Jan 3 1328   braun@hi-net.cz
Holman Zdeněk 3 1186   holmanova.marcela@seznam.cz
Horný Tomáš 4 1062   pavelhorny@centrum.cz
Jíra Tomáš 5 1000   jirova@zskomtu.cz
Jíra Václav 5 1000   jirova@zskomtu.cz
Killar Dominik 2 1510 1454 killar.dominik@gmail.com
Killar Lukáš 3 1545   lukas.killar.killar@gmail.com
Mareš Adam 5 1000   peti76@seznam.cz
Retek David 5 1000   dretek@seznam.cz
Václavík Jiří 4 1086   lisci.hora@seznam.cz

 

 

 

 


 

 













     

  k 1.9.2014  
k 1.9.2013
  k 1.9.2012  
  k 1.9.2011  
  k 1.9.2010  
  k 31.12.2009  
  k 31.12.2008  
  k 1.12.2007  
     
     
   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

nahoru     úvodní stránka

 

 Poslední aktualizace:  20.09.2015 20:46                                                                                      © 2007   Marek Killar