Šachový oddíl
Lokomotiva Trutnov

   
 

Soutěže

  Družstva Členové Ke stažení Mládež Partie    

Kontakty

 

 

  

OSTATNÍ TURNAJE  v sezóně 2016/2017

odkaz na sezónu 2015/2016

  Velká cena

KP 16 - 20 - Havlovice, 26.04.2017

Dva naši zástupci po vedením T. Bydelského se zúčastnili této soutěže:

Poř. St.č. Jméno Datum Narození Rtg FED 1.Kolo 2.Kolo 3.Kolo 4.Kolo 5.Kolo 6.Kolo Body Střední SB SB Kategorie
1 1 Gloser David 2002 1821 CZE 11 b 1 5 č 1 6 b 1 3 č 1 8 b ½ 7 č ½ 5     H18
2 6 Lajbl Jan 2002 1643 CZE 16 č 1 3 b 1 1 č 0 8 b ½ 12 č 1 9 b 1 14,5 22 H16
3 8 Fojt Petr 2003 1677 CZE 18 č 1 7 b 1 10 b 1 6 č ½ 1 č ½ 2 b ½ 14,5 19,5 H16
4 2 Vit Jakub 1998 1762 CZE 12 č 0 14 b 1 5 b 1 9 č ½ 11 b 1 8 č ½ 4     H20
5 9 Killar Dominik 1999 1604 CZE 19 b 1 10 č 0 7 č 1 2 b ½ 3 b 1 6 č 0 13 20,5 H20
6 5 Zdechovsky Tobias 2004 1695 CZE 15 č 1 1 b 0 2 č 0 13 b 1 7 b ½ 20 č 1 13 20 H16
7 11 Cibulka Josef 2004 1469 CZE 1 č 0 15 b ½ 4 b 1 14 č 1 2 č 0 10 b 1 12,5 19,5 H16
8 12 Drasnar Lukas 2005 1523 CZE 2 b 1 4 č 1 3 b 0 10 č 1 6 b 0 14 č ½ 12,5 19 H16
9 3 Vitova Anna 2001 1701 CZE 13 b 1 6 č 0 12 č 1 1 b 0 9 č 0 15 b 1 3 14,5   D18
10 7 Janouch Jachym Stepan 2004 1572 CZE 17 b 1 8 č 0 9 b 0 20 č 1 5 č ½ 1 b ½ 3 13,5   H16
11 10 Faltynek David 2002 1506 CZE 20 č 1 9 b 1 8 č 0 12 b 0 14 b 1 11 č 0 3 13   H16
12 15 Bednar Jan 2000 1144 CZE 5 b 0 11 č ½ 16 b ½ 19 č 1 20 b 1 3 č 0 3 12   H18
13 13 Jilek Marcel 2004 1328 CZE 3 č 0 16 b 1 14 b 0 5 č 0 18 b 1 17 č 1 3 9   H16
14 19 Korityak Antonin 2004 1015 CZE 9 č 0 20 b 0 18 č 1 15 b 0 17 b 1 4 č 1 3 8   H16
15 14 Hyks Jan 2002 1229 CZE 4 b 1 2 č 0 13 č 1 11 b 0 10 č 0 12 b ½ 13   H16
16 16 Marxova Sarka 2006 1104 CZE 6 b 0 13 č 0 15 č ½ 17 b 1 4 b 0 18 č 1 9   D16
17 20 Landsmannova Marie 2002 1000 CZE 10 b 0 19 č 1 17 č 1 7 b 0 15 č 0 5 b 0 2 12   D16
18 4 Chalupa Karel 1999 1221 CZE 14 č 0 12 b 0 11 č 0 18 b 1 16 č 1 19 b 0 2 11,5   H20
19 17 Horny Tomas 2004 1098 CZE 7 č 0 18 b 1 20 b 0 16 č 0 19 č 0 13 b 0 1     H16
20 18 Martinek Alois 2000 1075 CZE 8 b 0 17 č 0 19 b 0 4 č 0 13 č 0 16 b 0 0     H18

VC - konečné výsledky

Jak dopadlo našich 10 zástupců?

 

P   o   ř   a   d   í VELKÁ CENA 2016/2017 (2001 a ml.) ELO Oddíl NAR 1.Velká cena Studenec 2.Velká cena Hradec Králové 3.Velká cena Hořice 4.Velká cena Hradec Králové 5.Velká cena Hradec Králové   POČET BODŮ CELKEM POČET TURNAJŮ
 
15.10. 10.12. 14.01. 25.02. 08.04.  
1. ZDECHOVSKÝ Tobiáš 1478 ŠK Lípa     3.   2.   1.   5.       168 168 4
41 45 50 32    
2. FALTÝNEK David 1470 Sokol Hradec Králové 2002   2.   4.   4.   3.   3.   163 199 5
45 36 36 41 41  
3. RÝDL Jan 1767 ŠK AD Jičín 2001   5.   3.   3.   4.   2.   163 195 5
32 41 41 36 45  
4. LAJBL Jan 1656 ŠK AD Jičín 2002   4.       6.   2.   1.   159 159 4
36   28 45 50  
5. KABELKA Tomáš 1353 ŠK AD Jičín 2002   8.   1.   9.   10.       107 107 4
22 50 19 16    
6. FOJT Petr 1689 ŠK AD Jičín     1.       2.           95 95 2
50   45      
7. LANDSMANNOVÁ Marie 1000 ŠK Lípa     9.   11.   10.   7.   7.   85 99 5
19 14 16 25 25  
8. OLŚÁK Vojtěch 1000 ŠK Lípa         8.   5.       6.   82 82 3
  22 32   28  
9. NOVÁK Martin 1000 Jiskra Nový Bydžov     6.   6.   13.   11.       80 80 4
28 28 10 14    
10. JIRKA Vojtěch 1000 Jiskra Jaroměř     13.   10.       8.   8.   70 70 4
10 16   22 22  
11. JÍRA Tomáš 1000 Lokomotiva Trutnov                 6.   4.   64 64 2
      28 36  
12. MUHLSTEIN Pavel 1000 Jiskra Nový Bydžov     11.   13.   12.   9.   9.   64 74 5
14 10 12 19 19  
13. HYKŠ Jan 1000 ŠK AD Jičín 2002       7.   8.   12.       59 59 3
  25 22 12    
14. KRTIČKA Jakub 1262 ŠK Lípa     7.   5.               57 57 2
25 32        
15. GLOSER David 1700 ŠK Lípa                 1.       50 50 1
      50    
16. VAŠATA Miroslav 1250 Jiskra Jaroměř     12.   9.   11.           45 45 3
12 19 14      
17. GRULICH Jaroslav 1170 TJ Náchod                     5.   32 32 1
        32  
18. BERNHARD Jan 1000 Lokomotiva Trutnov         12.   14.   14.       28 28 3
  12 8 8    
19. HLAVATÝ Jan 1423 ŠK Sobotka  2009, o.s.             7.           25 25 1
    25      
20. PICH Jiří 1100 TJ Hronov 2002   10.                   16 16 1
16          
21. ČERMÁK Stanislav 1000 Region Panda, z.s.                 13.       10 10 1
      10    
22. ŠELLEI Martin 1000 Jiskra Jaroměř             15.           7 7 1
    7      

 

P   o   ř   a   d   í VELKÁ CENA 2016/2017 (2003 a ml.) ELO Oddíl NAR 1.Velká cena Studenec 2.Velká cena Hradec Králové 3.Velká cena Hořice 4.Velká cena Hradec Králové 5.Velká cena Hradec Králové   POČET BODŮ CELKEM POČET TURNAJŮ
 
15.10. 10.12. 14.01. 25.02. 08.04.  
1. CIBULKA Josef 1546 TJ Hronov 2004   1.   2.   1.   2.   3.   190 231 5
50 45 50 45 41  
2. PRAŽÁK Viktor 1475 ŠK Lípa 2004   4.   1.   2.   3.   5.   172 204 5
36 50 45 41 32  
3. RYBÁČEK Lukáš 1407 Jiskra Hořice     2.   3.   3.   4.   8.   163 185 5
45 41 41 36 22  
4. HOLDA Adam 1195 Jiskra Jaroměř         4.   8.   5.   6.   118 118 4
  36 22 32 28  
5. ROKOŠ Filip 1605 ORTEX Hradec Králové                 1.   1.   100 100 2
      50 50  
6. KAČÍREK Pavel 1067 Panda Rychnov n. Kn.     7.   16.   4.   11.   11.   89 95 5
25 6 36 14 14  
7. KARÁSEK Vít 1000 Jiskra Nový Bydžov     6.   9.   15.   22.   7.   79 80 5
28 19 7 1 25  
8. PÍRKO Jakub 1000 DDM Třebechovice p. O.     8.       12.   6.   10.   78 78 4
22   12 28 16  
9. TILL Václav 125O Region Panda, z.s.         5.   5.   12.       76 76 3
  32 32 12    
10. ROZENEK Roman 1000 Jiskra Nový Bydžov     14.   7.   10.   7.   18.   74 78 5
8 25 16 25 4  
11. HORNÝ Tomáš 1047 Lokomotiva Trutnov     3.       6.   18.       73 73 3
41   28 4    
12. REJMONT Lukáš 1000 ŠK Lípa 2003   9.   10.   9.   9.   17.   73 78 5
19 16 19 19 5  
13. KORITYÁK Antonín 1112 Jiskra Jaroměř     5.   12.   7.           69 69 3
32 12 25      
14. ULRICH Václav 1255 ŠŠPM Lipky HK 2004   10.           8.   9.   57 57 3
16     22 19  
15. FRIEDRICH Pavel 1150 Jiskra Jaroměř 2004   11.   6.           13.   52 52 3
14 28     10  
16. MAJOROŠ Kamil 1000 DDM Třebechovice p. O.         11.   11.   13.   12.   50 50 4
  14 14 10 12  
17. FOJT Petr 1682 ŠK AD Jičín                     2.   45 45 1
        45  
18. ZDECHOVSKÝ Tobiáš 1591 ŠK Lípa                     4.   36 36 1
        36  
19. ROZÍNEK Matyáš 1000 Lokomotiva Trutnov         8.       16.       28 28 2
  22   6    
20. RETEK David 1045 Lokomotiva Trutnov     15.   13.   16.   19.   20.   26 28 5
7 10 6 3 2  
21. DOSTÁL Šimon 1100 TJ Hronov         14.   13.   15.       25 25 3
  8 10 7    
22. VOŠMIK Matěj 1000 ŠK Lípa                 10.   15.   23 23 2
      16 7  
23. MENCL Michal 1000 DDM Třebechovice p. O.     16.   15.   14.           21 21 3
6 7 8      
24. NOVÁK Tomáš 1133 ORTEX Hradec Králové     12.               16.   18 18 2
12       6  
25. KOBLIC Jan 1000 Region Panda, z.s.     18.   18.   18.   21.       13 13 4
4 4 4 1    
26. LINK Radim 1000 PŠŠ Studenec     17.   19.       24.   21.   10 10 4
5 3   1 1  
27. JÍLEK Marcel 1327 ŠK AD Jičín                     14.   8 8 1
        8  
28. HABERLAND Patrik 1000 Region Panda, z.s.                 14.       8 8 1
      8    
29. VAŠÍČEK Michal 1000 Jiskra Jaroměř                 17.   22.   6 6 2
      5 1  
30. PRYCL David 1000 Lokomotiva Trutnov     19.               19.   6 6 2
3       3  
31. SOUČEK Petr 1000 ŠK Sobotka 2009, o.s.             17.           5 5 1
    5      
32. PORTYCH Michal 1000 PŠŠ Lázně Bělohrad         19.               3 3 1
  3        
33. STOLINOVÁ Kateřina 1000 Jiskra Jaroměř         20.               2 2 1
  2        
33. SEMERÁK Jaroslav 1000 Lokomotiva Trutnov                 20.       2 2 1
      2    
35. REZEK Wali 1000 Jiskra Jaroměř                 23.       1 1 1
      1    
35. ŠPAČEK Vojtěch 1000 TJ Náchod                     23.   1 1 1
        1  
37. LUCIAK Petr 1000 TJ Náchod                     24.   1 1 1
        1  
38. SIMON Josef 1000 Jiskra Jaroměř                 25.       1 1 1
      1    
38. RESL Matěj 1000 Region Panda, z.s.                     25.   1 1 1
        1  
40. SCHON Jakub 1000 TJ Náchod                     26.   1 1 1
        1  
41. FELKL Matěj 1000 TJ Náchod                     27.   1 1 1
        1  

 

P   o   ř   a   d   í VELKÁ CENA 2016/2017 (2005 a ml.) ELO Oddíl NAR 1.Velká cena Studenec 2.Velká cena Hradec Králové 3.Velká cena Hořice 4.Velká cena Hradec Králové 5.Velká cena Hradec Králové   POČET BODŮ CELKEM POČET TURNAJŮ
 
15.10. 10.12. 14.01. 25.02. 08.04.  
1. STEJSKAL Michal 1310 Jiskra Hořice 2006   1.   1.   3.   2.   2.   190 231 5
50 50 41 45 45  
2. WINTER Ondřej 1265 ŠK Lípa 2007   2.   3.   1.   3.       177 177 4
45 41 50 41    
3. KULHÁNEK Jáchym 1000 Jiskra Hořice     6.   4.   2.   1.   3.   172 200 5
28 36 45 50 41  
4. BEDNÁŘ Miloš 1000 ŠŠPM Lipky HK     5.   2.   18.   5.   4.   145 149 5
32 45 4 32 36  
5. NOSÁL Marek 1000 Region Panda, z.s.     7.   5.   7.   4.   1.   143 168 5
25 32 25 36 50  
6. RESCHEL Jan 1165 DDM Třebechovice p. O. 2006   3.   6.   8.   8.   6.   119 141 5
41 28 22 22 28  
7. PETRŽELA Lukáš 1100 Sokol Hradec Králové     4.   11.   6.   9.   20.   97 99 5
36 14 28 19 2  
8. GOLKA Dlibor 1241 ORTEX Hradec Králové     8.   12.   4.       8.   92 92 4
22 12 36   22  
9. VESTFÁL Jan 1124 ORTEX Hradec Králové     10.   8.   11.   16.   5.   84 90 5
16